🌹🌼Tvoření – Kytičky plné radosti🌼🌷

V minulých dnech, konkrétně 28. a 29. února, se na naší škole odehrála kreativní událost, která snad zahřála srdce nejen maminkám, babičkám, tatínkům, ale i dalším členům „naší školní rodiny“. Žáci od prvního do osmého ročníku se sešli pod vedením paní učitelky Hnízdilové, aby vytvořili krásné kytičky plné lásky a radosti.

Žáci nejprve pomalovali anilinovými barvami dřevěné kytičky podle své fantazie. Poté se pustili do zdobení kytiček všemožnými dekoracemi, přičemž každá kytička byla velice originální a nesla osobní vzkaz lásky a štěstí. Na závěr žáci kytičku ozdobně zabalili a pracovali také na přáníčku, které doplnilo jejich „umělecké dílo“.

Výsledné výrobky předčily veškerá naše očekávání. Každá kytička byla dokonale originální, krásně zdobená a na podstavci nesla hřejivý nápis, jako například “Z lásky”, “Pro radost”, “Za vaření”, “Mé milé mamince” a mnoho dalších. Chválíme naše žáky za jejich práci a nadšení, které do tvorby vložili.

Toto tvoření získalo velkou oblibu nejen u dětí (účastnilo se jich 26!), ale také u (obdarovaných) rodičů. Proto jsme se rozhodli uspořádat další podobnou aktivitu před nadcházejícími Velikonocemi. Tentokrát se budeme věnovat tvorbě velikonočních věnců.

Těšíme se na další společné tvoření a na další radostné okamžiky, které nám přinese.

Mgr. Alena Hnízdilová