6. a 7. ročník na exkurzi v Městské knihovně Rakovník

V úterý 9.1 jeli žáci 6. a 7. ročníku do Rakovníka na přednášku a na prohlídku nově zrekonstruované knihovny. Sraz byl před Billou a pak se šlo společně na náměstí do knihovny s p. uč.Růžičkovou a s p. uč. Hnízdilovou. Celou knihovnu nám ukazovala pani knihovnice, která tu prohlídku i komentovala. Knihovnu popisovala zvenku i zevnitř. Měli jsme možnost se podívat tam, kam bychom se jinak nedostali. Po prohlídce byl hodinový rozchod na náměstí, kdo chtěl, tak mohl přinést omluvenku a zůstat v Rakovníku. Po rozchodu jsme šli zpět před Billu, kde byl také asi deset minut rozchod. Zpět se jelo linkovým autobusem do školy, kde šel každý sám na oběd a pak na odpolední vyučování jako normálně.


Děkujeme p. uč. Růžičkové a p. uč. Hnízdilové za domluvení a za zrealizování, myslím že si to všichni užili.

A. Staňková, žákyně 7.ročníku