Tvoření v ZŠ Slabce – rodinný kalendář

Ve středu 3.11. a v pátek 5.11. od 13-16 hod. se v naší základní škole opět tvořilo! A to po velmi dlouhé době, skoro po dvou letech….

Žáci od 1.- 9.třídy vyráběli univerzální rodinné kalendáře. Byli rozděleni do dvou skupin ve dvou dnech, aby měli na práci více klidu a času. Celkem se jich sešlo 18. Jednalo se o tvoření, které mělo být původně realizováno už před dvěma lety, ale z důvodů nepříznivých epidemiologických podmínek a přesunu na distanční výuku to nebylo umožněno. Až nyní se to konečně podařilo… 🙂 A my si tak mohli konečně užít tvoření, na které jsme tak dlouho čekali! Pevně doufám, že se všem zúčastněným tento náš společně strávený čas líbil a že budeme moci další tvoření co nejdříve opět uskutečnit. Dobrá nálada, úsměvy na tvářích dětí a krásné výrobky jsou snad tím dostatečným důkazem, že tomu tak opět bude! 🙂

Děkuji všem zúčastněným! A. H.