🎨 Barevný den 🎨

Ve středu 3. dubna se na naší škole odehrál barevný den, který přinesl do našich chodeb a tříd nádhernou paletu barev a samozřejmě i radostnou atmosféru. Organizátorky tohoto originálního eventu byly dívky z 9. ročníku – Žofka Kodetová, Eliška Holubová a Nelly Korfová.

Každá třída byla pověřena úkolem přijít oblečená v určité barvě, kterou si vylosovala. A věřte nebo ne, všechny třídy se do této výzvy pustily s nadšením a energií. Vylosované barvy byly následující:

1.třída: Bílá
2.třída: Modrá
3.třída: Oranžová
4.třída: Hnědá
5.třída: Červená
6.třída: Zelená
7.třída: Žlutá
8.třída: Fialová
9.třída: Růžová

Jednou z výjimek tohoto barevného dne bylo to, že si žáci mohli své oblečení vylepšit jakýmkoli doplňkem, například z papíru. A tak jsme mohli obdivovat nejen pestrobarevné outfity, ale i originální a nápadité doplňky – jako například růže z papíru, čepičky, korunky, meče, plyšáky, živé kytičky apod.

Po dlouhém a těžkém rozhodování se organizátorky z 9.třídy rozhodly vybrat jednu třídu na prvním a druhém stupni, které si dle nich vedly nejlépe. Těmi třídami se staly 7. ročník (žlutá) a 3. ročník (oranžová)! Oba ročníky si zasloužily uznání za své skvělé úsilí a jako odměnu obdržely malou sladkost.

Všem žákům i pedagogům děkujeme za účast a za to, že se do této akce zapojili s nadšením a plným nasazením. Barevný den byl nejen příležitostí k tomu, abychom se oblékli do různých barev, ale také příležitostí k tomu, abychom ukázali svou kreativitu a jedinečnost. Již nyní se těšíme na další společnou akci!

Pokud jste se z jakéhokoli důvodu této celoškolní akce nezúčastnili, nebojte se – další příležitost se brzy jistě objeví!

A. Hnízdilová