2.stupeň znovu na ledě!

Ve středu 7.února se žáci 2.stupně vydali s p.uč. Růžičkovou a p.uč. Kratinovou do Rakovníka na zimní stadion. Sraz jsme měli všichni před Bertíkovou cukrárnou a poté jsme šli na zimní stadion, kde jsme se přezuli do bruslí, nasadili si helmy a rukavice a šli jsme bruslit. Někteří z nás si zahráli hokej a někteří si bruslili podle svého. Ke konci našeho času jsme si mohli zahrát nějakou hru a také následovala společná fotka, tak jako vždycky. Poté jsme se vydali na náměstí, kde jsme měli rozchod. Po něm jsme jeli s p.uč. Kratinovou zpět do Slabec, kde už jsme mohli jít domů nebo na oběd.

Bruslení jsme si všichni moc užili a moc děkujeme p.uč. Růžičkové a p.uč. Kratinové, že s námi jely. No a my už se těšíme na další bruslení v příštím roce. 🙂

T. Burianová, žákyně 8.ročníku