Den dvojčat na ZŠ Slabce

Středa 8. března u nás nebyla obyčejným vyučovacím dnem. Někomu se možná mohlo zdát, že vidí vše dvojmo nebo že trpí nějakou vzácnou zrakovou poruchou, ale nebylo tomu tak. Na naší škole se pouze slavil poprvé Den dvojčat… 🙂 Úkolem bylo, pro všechny kdo chtěl, vybrat si jednoho (nebo někdy i dva) kamarády a stát se na den jeho dvojčetem (potažmo trojčetem). Dvojčata měla mít stejná oblečení, stejný účes, stejné vystupování nebo i stejnou mluvu….fantazii se meze nekladly. A že tomu tak opravdu bylo, se můžete přesvědčit v naší galerii.

Touto cestou bych ráda poděkovala všem žákům, kteří se tohoto dne zúčastnili, nebáli se, odvázali se a zkrátka si tento den naplno užili. Moc vám to všem slušelo a předčili jste naše představy! Rovněž mé poděkování patří i všem kolegyním, které si našly také své dvojče! 🙂 Byla to krásná akce plná smíchu a doufám, že po ní všem zbyde i mnoho krásných a nezapomenutelných vzpomínek…. 🙂

Ještě jedna věc ale zbývá “rozluštit”, a to ta, které dvojici se nejvíce povedl jejich převlek dvojčat….a protože to nebude vůbec lehké rozhodování, tak nám tentokrát pomůžete vybrat vítěze právě vy, všichni návštěvníci našich webových školních stránek 🙂
Můžete si vybrat ze dvou způsobů hlasování:
1.) pod fotogalerií naleznete možnost zanechat komentář → vyberte dvojicí, která se vám nejvíce líbí a napište číslo fotografie, nebo jména dětí
2.) odkazem na naši facebookovou školní skupinu → poté stejným způsobem vyberete nejlepší dvojici → https://www.facebook.com/groups/zsslabce (budeme rádi, když se k nám připojíte!)

Podmínky hlasování:
a) hlasovat může každý pouze 1x na každé platformě (1x na fcb a 1x na webových stránkách)- pro jedno číslo fotografie/ pro jednu dvojici
b) hlasování bude možné do neděle 12.března do 20 hod., poté budou vyhlášena nejlepší dvojčata letošního ročníku Dne dvojčat!

14 Komentářů k “Den dvojčat na ZŠ Slabce”

 1. Eliška a Sofinka jsou kouzelné❤️

 2. Fotografie č.5

 3. Foto č.3

 4. Fotka č.3

  1. Fotografie č.16 Eliška a Sofinky😘♥️

 5. Fotka č. 16
  Holky se sladily do posledního detailu

 6. Č 1 Anička a Vernyka jsou super

  1. Hlasuji pro dvojici č.20
   Táda a Kamil

 7. fotografie č. 1

 8. Hlasuji pro dvojici číslo 1.
  děkuji
  Klára Říhová,

 9. Foto Číslo1.

 10. Hlasuji pro dvojici č. 16

 11. Foto 16, Sofinka a Elinka.

 12. Foto č. 16 senzační!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.