No Backpack Day aneb Den bez tašek

Jak bylo již dříve napsáno na našich webových stránkách, naše škole se ve středu 11.5. poprvé zúčastnila tzv. No Backpack Day (den bez tašek). Nepovinná školní akce spočívala v tom, že si žáci přinesli do školy cokoli, místo klasické školní aktovky, kterou naší každodenně. Tento celosvětově známý happening má za úkol upozornit na to, že miliony dětí, kteří denně nosí pomůcky v ruce do škol, vzdálených mnoho kilometrů. A že naši žáci přišli s opravdu velice netradičními, originálními a překvapivými nápady se můžete přesvědčit v naší galerii.

A protože jsme slíbili, že učitelé vyhlásí 3 nejoriginálnější nápady, čekalo nás velice těžké rozhodnutí, protože všechny nápady byly skvělé! Po dlouhém rozhodování jsme se shodli na tomto pořadí:

  1. místo → Dominik Němeček – 7.třída (skřínka)
  2. místo → Eliška Vörösová – 8.třída (nůše)
  3. místo → Tobiáš Lev – 9.třída (auto Tatra)

Na odměny, které jsme dětem připravili za jejich vynikající nápady, se můžete podívat rovněž v galerii níže. Nejen žáci, ale i my, učitelé se již těšíme na další “No Backpack Day” v příštím roce!
Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, byli jste skvělí!!! 🙂