Poslední týden 9.ročníku na základní škole

Čas uběhl jako voda a po řadě akcí a náročném roku nadešel čas posledního týdne 9.ročníku na základní škole. Týden to byl vskutku náročný, každý den se něco dělo (honba za pokladem, turnaj ve vybíjené, pasování prvňáčků apod.), ale i přesto si deváťáci našli chvíli času, aby zvládli i něco navíc. 🙂 Například by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by si kdokoli mohl postavit bazének u školy, napustit ho vodou a hupsnout do něj… 🙂 a navíc pak zmáčet všechny okolo! 🙂 No a vidíte, právě to kluky z devítky napadlo…. 🙂 Dalším překvapením byla svačinka od paní kuchařek, v podobě vynikajicích langošů, které připravily deváťákům na rozloučenou, neboť se jednalo o jejich oblíbené jídlo ve školní jídelně…. Děkujeme! No a poslední takovou netradiční zábavou nám byl piknik. Obyčejný venkovní piknik, na který jsme si našli pro mnohé nové místo, slabecký lom. Ten den bylo krásné počasí, došli jsme dolu k lomu společně s 9. a 5.třídou (neboť jsem třídní dvou tříd), a zábava mohla začít. Rozložili jsme deky, každý vyndal něco dobrého na zub a krabičky s všemožnými dobrotami kolovaly z ruky do ruky. Povídalo se, vzpomínalo na hezké chvíle i plánovalo, co bude dál. Hrály se také různé hry, i s vodou, a tak jsme opět odcházeli z lomu trochu pomokření. To ale nevadilo, sluníčko naše oblečení vysušilo ještě dřív, než jsme došli zpět do Slabec. Byl to krásný den. Krásný týden. Krásný celý rok. Na který budeme všichni v srdcích vzpomínat ještě dlouho….možná i navždy! ♥