Soutěž o nejlepšího učitele/učitelku v ZŠ Slabce

Den učitelů je dnem, vyhlášeným k poctě učitelů. Termín, ve kterém se den učitelů slaví, se v různých zemích liší, často je to na výročí významného lokálního učitele. V Česku a na Slovensku je určeným dnem 28. březen, výročí narození Jana Amose Komenského.

A právě na tento den si 8.ročník připravil v naší škole soutěž o nejlepšího učitele/učitelku. Naposledy se takováto anketa uspořádala před dvěma lety. Žáci si připravili zapečetěnou krabici na hlasy, hlasovací lístečky, plakát se jmény všech učitelů atd. Poté už nestálo nic v cestě hlasování. Všichni žáci na škole mohli hlasovat pro dva své oblíbené učitele.

A jak to dopadlo? Na to se můžete podívat v naší galerii…

Za zmínku stojí i originálně a vlastnoručně vyrobené diplomy, které byly předány učitelům na prvních třech místech od “zástupců” pořadatelské třídy. 🙂 DĚKUJEME!!!