Vánoční překvapení

Vánoce jsou ve školce i ve škole vždy hodně náročné. Děti jsou plné očekávání a chtějí co nejlépe předvést to, co se naučily a připravily pro své spolužáky i rodiče. Tak tomu bylo i tento rok.

Děti v mateřské školce pilně nacvičovaly písničky a tanečky s mikulášskou tematikou. Předškoláci se zase učili nádherné básničky, aby na mikulášské besídce potěšili své rodiče, sourozence i prarodiče.

Nejinak tomu bylo i na základní škole. Tady žáci napříč ročníky nacvičovali nelehké divadelní představení o narození Ježíše Krista, které skvěle doplňoval vánočními písněmi pěvecký sbor.

Bohužel kvůli epidemické situaci nám nebylo umožněno uspořádat mikulášskou besídku v mateřské škole ani tradiční rozsvícení vánočního stromku u slabeckého zámku. Ale protože jsme věděli, jak moc se děti na vystoupení těšily a kolik úsilí daly do nacvičování všech tanečků, písní, básní i divadelního představení, rozhodli jsme se, že jejich vystoupení přeci jen zrealizujeme, natočíme a zprostředkujeme vám je!

Touto cestou rovněž děkujeme učitelům za jejich neochvějnou práci s dětmi, jmenovitě: p. uč. Štillerové a p. uč. Hejdukové za nacvičení mikulášské besídky, p. uč. Šnoblové za vedení dramatického vystoupení a p. uč. Hlaváčkovi za hudební vystoupení i doprovod na kytaru.

Nyní už přejeme krásnou podívanou! Snad se vám bude naše vánoční překvapení líbit!

A. Hnízdilová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.