Výlet 7.ročníku do Prahy

Ve středu 8.6. 2022 se naše třída 7. ročníku vydala na výlet do Prahy. Záměrem výletu bylo si prohlédnout pražské památky např. Staroměstské náměstí, Karlův most, Národní divadlo a další. Výlet jsme začali jízdnou metrem na Národní třídu, odkud jsme si šli prohlédnout Národní divadlo. O chvíli později jsme se vydali na Karlův most, z kterého byl krásný výlet na Pražský hrad. Po tom, co jsme si dostatečně prohlédli Karlův most, jsme si šli udělat procházku přes Kampu a Most Legií na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli Orloj a celé náměstí. Procházku na Staroměstské náměstí jsme spojili s výletem na Václavské náměstí, kde jsme se šli podívat k soše sv. Václava. Výlet po Praze jsme zakončili na Zličíně, kde jsme měli dvouhodinový rozchod.

Nella Korfová, 7.ročník