Výlet 1.stupně a 6.třídy na Kozel

V pátek 10.6. přišel den, na který se děti dlouhý čas těšily – společný výlet 1. stupně a 6. ročníku. Naplánovali jsme prohlídku zámku Kozel, vodní hamr v Dobřívi a rozhlednu Na Kotli. V zámeckém parku se dětem nejvíce líbily žabičky, které jsme mohli vidět kolem rybníka. Při samotné prohlídce zámku děti obdivovaly krásné pokoje, výzdobu, divadlo, myslivecký pokoj a hlavně všude přítomné mašličky. Měli jsme štěstí na milé paní průvodkyně, takže od zámku jsme odjížděli velice spojení. Autobusem jsme přejeli do Dobřívi, kde jsme si prohlédli hamr, dokonce si některé děti mohly samy ukovat hřebík. Bohužel z časových důvodů jsme nemohli vylézt na rozhlednu Na Kotli, ale o hezký výhled jsme děti nepřipravili. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na Chlumské vyhlídce, ze které byl úžasný výhled na Berounku a okolí.   Myslím, že děti byly po výletě unavené, ale spokojené a plné zážitků. Stejně jako my = pedagogický dozor. P. Šnoblová, M. Vyskočilová, V. Čiháková, H. Spurná

A ještě jeden důležitý dodatek: 
Všechny děti zaslouží OBROVSKOU  pochvalu za chování během celého dne. 🙂

Mgr. Helena Spurná