Vystoupení dramatického kroužku na setkání se seniory

V pátek 9. září se konalo po dvouleté nucené pauze sezení se seniory ve Slabeckém kulturním domě. Po ohlasech na pohádku O prokleté princezně, kterou hrál divadelní kroužek naší základní školy pod vedením p. uč. Šnoblové na dětském dni, bylo požádáno nyní o reprízu představení právě na setkání se seniory. Dramatické představení doprovázeli také zpěváci v čele s bývalým učitelem naší školy, s p. uč. Hlaváčkem. Zpěváků bylo sice o něco méně než v červnu, ale divadelníci i zpěv zdárně zvládli, takže vše bylo v naprostém pořádku. Představení se náramně povedlo, akustika na sále byla přímo skvostná a reakce všech přítomných napovídala, že se jim představení velice líbilo. 🙂 A my jen můžeme všem zúčastněným poděkovat a popřát jim ještě mnoho takovýchto krásných představení…

Na fotografie z představení se můžete podívat v galerii níže.