Zahájení nového školního roku 2022/2023

Prázdniny utekly jako voda a tak jsme se ve čtvrtek 1. září všichni zase společně sešli v naší škole. Největší pozornost samozřejmě patřila prvňáčkům, kterých jsme přivítali celkem 12, což je krásný počet! Přejeme jim, ať se jim u nás ve škole jen a jen daří. Přivítány byly i nové děti v mateřské škole.

Pro prvňáčky si p. uč. Šnoblová připravila celoroční čarodějné téma Harry Potter, tudíž na ně ve třídě čekal např. Moudrý klobouk, nástupiště 9 3/4 nebo všemožné dekorace z daného filmu/knihy. Určitě se bylo nač se dívat! Děti dokonce Moudrý klobouk zařadil do jednotlivých kolejí – Nebelvír, Havraspár, Mrzimor či Zmijozel.

Na uvítání nových prvňáčků do naší školy se podíleli i ti nejstarší, tedy 9.ročník s p. uč. Hnízdilovou. Převlékli se do čarodějných úborů, připravili si pro prvňáčky malé dárky na uvítanou a také pro ně vyrobili uvítací nápis. Jednotliví čarodějové či čarodějky po uvítání před školou, odvedli každého prvňáčka do jeho nové třídy. V pátek 2. září se deváťáci znovu všichni vrátili do první třídy, kde prvňáčkům oznámili, že se o ně budou po celý rok starat, budou jim s čímkoli pomáhat a budou něco jako jejich ,,dobří patroni”. A kdo si jakého patrona vybral, se můžete podívat v naší galerii… 🙂

Všem žákům přejeme mnoho úspěchů ve studiu a ničím nerušený celý školní rok 2022/2023!