Znovu na ledě! aneb bruslení 2.stupně

V úterý 21.listopadu se žáci 2.stupně vydali do Rakovníka na zimní stadion s p. uč. Růžičkovou a s p. uč. Šnoblovou. Žáci přijeli linkovým autobusem do Rakovníka, kde se všichni sešli a společně šli na zimní stadion, kde se přezuli do bruslí, navlékli si rukavice, nasadili si helmy a šli bruslit. Někteří žáci si hráli hokej a ostatní se teprve učili bruslit nebo si jezdili po svém. Po akci se žáci vydali s p. uč. Růžičkovou na náměstí, kde si mohli něco koupit. Poté jeli i s p.uč. Růžičkovou zpět do Slabec linkovým autobusem na odpolední vyučování, ale někteří žáci měli omluvenky a tak mohli zůstat v Rakovníku, nebo jet domů.

Bruslení jsme si všichni náramně užili a děkujeme p. uč. Růžičkové za jeho sprostředkování. Už nyní se těšíme na to, až pojedeme znovu!

Tereza Burianová, žákyně 8.ročníku