6.ročník v aquaparku Aquadrom

V úterý 20. 6. se 6. ročník s paní učitelkou Šnoblovou vydal za mokrým dobrodružstvím do aquaparku Aquadrom v Mostě.

Vyrazili jsme ráno po osmé hodině autobusem do Rakovníka, kde už na nás čekal přistavený vlak směr Most. Cestu si všichni užili, dokonce došlo i na známé melodie a holky si hezky zanotovaly. Dobrou náladu nikomu nezkazila ani výluka. Po příjezdu už nás čekalo jen pár stanic MHD, „převlíkačka“ a šup do vody.

Čekaly nás 3 hodiny bezva zábavy. Ve čtyřech vnitřních a třech venkovních bazénech jsme mohli vyzkoušet nepřeberné množství atrakcí: tobogány, divokou řeku, houpací záliv, lezeckou síť, chrliče vody, vířivku, třídráhovou skluzavku, dětský vodní hrad, masážní lavice a mnoho dalšího. Samozřejmě jsme neodolali, navštívili „Mokré občerstvení“, a tak nechybělo ani něco dobrého na zub. Tři hodiny utekly doslova jako voda.

Plni zážitků jsme se vydali na cestu zpět směr Rakovník. Myslím, že jsme si výlet všichni užili a ještě dlouho budeme vzpomínat.

Mgr. Petra Šnoblová