Mikulášská besídka v MŠ Slabce

Dne 6. prosince se konala v naší mateřské škole Mikulášská besídka. Na tento den se děti pilně připravovaly, i když kolikrát nás ve školce kvůli nemoci nebylo mnoho. Po všech přípravách už na dětech odpoledne nebyla znát žádná nervozita, ani nejmladší děti se nestyděly a všichni jsme si odpoledne s rodiči užili. Na konec programu besídky jsme měli připravené překvapení.  Letos naposledy jsme přivítali Mikuláše, anděla i hodného čertíka, byla to prý jejich poslední zastávka :-). Děti si popovídaly s Mikulášem a slíbily mu, že budou moc hodné :-). Máme ve školce asi samé hodné děti, protože nikdo nemusel k rodičům pro podporu a každý si odměnu převzal osobně i s poděkováním. 

Chtěla bych poděkovat opravdu všem, kteří se na přípravě besídky podíleli, bylo Vás mnoho :-).

Děkuji, Eva Hejduková