Soutěž o nejoblíbenějšího učitele na ZŠ Slabce

Ve středu 28. března na naší základní škole proběhla akce, která se stala horkým tématem mezi všemi žáky naší školy. Tou akcí nebylo nic jiného než hledání nejoblíbenějšího učitele na naší škole! Organizovali jsme hlasování, které zahrnovalo všechny učitele naší školy a umožnilo žákům vyjádřit svůj názor na předem připravené lístečky.

Každý žák měl možnost zapsat dvě jména učitelů na lístky a vhodit je do zapečetěné krabice. Také bylo přísně zakázáno psát stejná jména na oba lístky.

Po sečtení hlasů jsme s napětím oznámili výsledky. Na prvním místě se umístila paní učitelka Hnízdilová (přezdívka: hnízdo), následovala na druhém místě paní učitelka Šnoblová (na přezdívce se ještě pracuje) a paní učitelka Rohlová (přezdívka: rohlík) obsadila třetí místo. Těmto vítězkám srdečně gratulujeme!

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili do hlasování, a pomohli nám tak tuto událost vytvořit. Abychom ocenili vítězky, vypracovali jsme diplomy pro všechny učitelky, které tuto soutěž vyhrály. Také jsme připravili plakáty na školní chodbu, které budou sloužit jako připomínka toho, jak soutěž probíhala a dopadla.

Těšíme se na to, jak bude soutěž probíhat i příští rok, kdy již bude organizována budoucími deváťáky.

Žáci 9. ročníku