Udělejte si den hezčí…

Dnes se “záhadně” objevily na chodbách prvního i druhého stupně archy s odtrhovacími lístečky s předepsanými vzkazy – jako např. Děkuji, že mi pomáháš, Měj hezký den, Řekni si o pomoc či Děkuji ti za všechno. Jednotlivé vzkazy mohli žáci dle svého uvážení komukoli předat, ať už osobně, nebo tajně, a udělat mu tak den hezčí. 🙂 Nenápadná a minimalistická akce se setkala s neuvěřitelným zájmem. Na to, že byly celkem čtyři druhy archů s lístečky (a to na každém stupni), během druhé přestávky všechny papíry na chodbách zely prázdnotou. Ale ne proto, že lístky skončily někde poházené či vyhozené v koši. Všechny lístečky se vzkazy byly rozdány a snad svým novým majitelům opravdu udělaly den (alespoň o trochu) hezčí… 🙂 a to zase těší nás! Tato akce se určitě ještě zopakuje, a možná i brzy! 🙂

A.