ZŠ Slabce navázala spolupráci s Rakovnickým deníkem

Na přelomu května/června navázala naše základní škola spolupráci s Rakovnickým deníkem. Od této chvíle budete mít tedy možnost vidět naše školní či školkové akce, úspěchy a aktitivity nejen na školních stránkách, školním facebooku, ve čtvrtletníku Zpravodaje Městyse Slabce, ale i na webu Rakovnického deníku. Doufáme, že se tak dostaneme do povědomí co možná nejvíce lidí, abychom ukázali, že i na naší malé vesnické škole máme velice šikovné žáky a nudu u nás neznáme… Máme radost z navázané spoluperáce a těsíme se na ni! Jmenovitě děkujeme paní editorce Daniele Martinovské.

Odkaz na první příspěvek nalezenete níže… 🙂

ODKAZ ZDE: https://rakovnicky.denik.cz/ctenar-reporter/podivejte-se-zaci-ze-zakladni-skoly-slabce-se-zapojili-do-akce-uklidme-cesko-202.html